آشنایی با پنج موتورسیکلت برتر و قیمت کمتر از ۵ هزار دلار

موتور یکی از وسایل نقلیه است که طرفداران بسیاری دارد و عده ای با آمدن مدل های جدید وسوسه می شوند که موتور قبلی خود را عوض کنند، عده ای هم که بودجه زیادی ندارند به دنبال این هستند که موتورهای خوب و با قیمت پایین انتخاب کنند. بگذریم که امروزه در شهرهای شلوغ موتور یکی از سریع ترین وسایل نقلیه شناخته می شود که بسیاری از افراد برای کاهش دادن زمان خود در ترافیک از موتور استفاده می کنند.

این روزها درحال نزدیک شدن به فصل موتور سواری هستیم و افراد بسیاری به فکر خرید موتورسیکلت می‌افتند. در این بین ممکن است عده‌ای نگران بودجه‌ی خود باشند و اینکه آیا خواهند توانست با بودجه خود یک موتورسیکلت خوب خریداری کنند یا نه؟ به همین خاطر در ادامه قصد داریم تابه شما موتورسیکلت‌های بسیار خوبی را معرفی کنیم که قیمتی کمتر از ۵ هزار دلار دارند.

این مطلب خیلی جامع نیست و به جزئیات دقیق این موتورسیکلت‌ها نخواهیم پرداخت اما این موتورها با در نظر گرفتن قیمت خود بهترین کارایی و ارزش در برابر قیمت را ارائه می‌دهند. همچنین هر کدام این پنج موتورسیکلت‌ را از کلاس‌های مختلفی انتخاب کرده ایم که شامل کلاس کروزر، موتورسیکلت‌های اسپرت، موتورسیکلت‌های دوکاره، موتورسیکلت‌های استاندارد و موتورسیکلت‌های کلاسیک می‌شوند.

برای انتخاب موتورسیکلت‌ها نیز فاکتورهایی همانند قیمت و ارزش در برابر قیمت آن‌ها در نظر گرفته شده است در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی این موتور سکلیت ها بپردازیم.

۱- کلاس کروزر: هوندا Rebel 300
هوندا ربل 300 با قیمت ۴ هزار و ۴۹۲ دلار به تازگی معرفی شده است و یکی از بهترین موتورسیکلت‌های کروزر با ابعاد کوچک در بازار جهانی است. این موتورسیکلت‌ها استایل جالبی دارند ضمن اینکه امکان شخص سازی هم برای خریداران آن مهیا است. مدل بزرگتر این موتورسیکلت‌ با کد ربل 500، به دلیل قیمت ۶ هزار دلاری در لیست ما قرار نمی‌گیرد اما محبوبیت بیشتری نسبت به ربل 300 دارد.

۲- کلاس اسپرت: کاوازاکی نینجا 400
کاوازاکی با رنگ همیشگی سبز خود موتورسیکلتی قابل احترام است و مدل جدید نینجا ۴۰۰ نیز توانایی‌های بسیار زیادی را با قیمت تنها ۴ هزار و ۹۹۹ دلار به شما ارائه می‌دهد. فقط می‌توان گفت که این موتورسیکلت‌ به بهترین نحو از پس وظایف محول شده خود می‌تواند بر بیاید.

۳- کلاس چند منظوره: یاماها TW200
یاماها TW200 با قیمت ۴ هزار و ۵۹۹ دلار یک موتورسیکلت‌ با طراحی کلاسیک است. این موتورسیکلت‌ ابعاد کوچکی دارد ضمن اینکه یک موتورسیکلت‌ همه جا رو به حساب می‌آید و می‌تواند از هر گونه مسیری عبور کند. یاماها TW200 را باید در کلاس موتورسیکلت‌های ADV قرارداد که قابلیت استفاده و حرکت در خیابان را نیز دارند. یاماهای TW200 برای حدود ۳۰ سال است که در بازار حضور دارد در طول این ۳۰ سال طراحی آن تفاوتی نکرده است و شاهد همان ظاهر کلاسیک و دوست داشتنی قدیمی در این موتور سیکلت هستیم. البته یاماها امسال تغییرات کوچکی را در این موتور سکلیت اعمال کرده است. به هر حال TW200 یکی از انتخاب‌های خوب در این بازه‌ی قیمتی است.

۴- کلاس سنتی: سوزوکی TU250X
پیشینه این موتورسیکلت به دهه ۷۰ میلادی برمی‌گردد. TU250X دارای قیمت ۴ هزار و ۳۹۹ دلار است و موتورسیکلت‌ واقعا خوبی است. این موتورسیکلت‌ کلاسیک از یک پیشرانه‌ی خنک شونده با هوا با حجم ۲۴۹ سی سی بهرمند است که نیروی آن نیز با استفاده از یک جعبه دنده‌ ۵ سرعته انتقال پیدا می‌کند. سیستم تعلیق این موتورسیکلت‌ عملکرد بسیار خوب و قابل قبولی دارد و راحتی مناسبی را به سوار کار عرضه می‌کند. برای موتور سواران تازه کار، سوزکی TU250X یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شروع کار به حساب می‌آید اما اگر بودجه بیشتری دارید و به محصولات سوزکی نیز علاقه دارید می‌توانید به سراغ مدل قدرتمندتر و بزرگتر SV650 نیز بروید که البته قیمت بیشتری نیز دارد.

۵- کلاس استاندارد: بی‌ام‌و G310R
شاید از دیدن یک موتورسیکلت‌ بی‌ام‌و با قیمت کمتر از ۵ هزار دلار تعجب کنید اما باید بدانید که G310R در حال حاضر در بازار با قیمت ۴ هزار و ۷۵۰ دلار به فروش می‌رسد. این موتور سکلیت تشابهات بسیاری با مدل قدرتمند و مسابقه ای S1000R دارد. G310R نیز موتورسیکلتی سریع، خشن و اسپرت است که سواری با آن نیز لذت زیادی دارد. این موتورسیکلت‌ به عنوان محصولی کاملا جدید برای سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه شده است و می‌تواند انتخاب بسیار خوبی برای طرفداران بی‌ام‌و باشد.

منبع: زومیت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.