سلف اسمارت

سبک زندگی هوشمندانه

تبلیغات حرفه ای در تلگرام

مزایای تبلیغات حرفه ای در تلگرام

امروزه نرم افزار تلگرام کاربران بسیاری دارد و تقریبا تمامی افراد از نوجوانان گرفته تا افراد مسن با آن آشنا هستند. اما اینکه چگونه از این نرم افزار استفاده کنیم بستگی به هوش و توانایی شما دارد. عده ای از افراد وقت خود را بیهوده صرف گشت و گذار در تلگرام می کنند، در حالیکه بعضی افراد یک برنامه ریزی هوشمندانه می کنند و از آن کسب در آمد می کنند.

پیامرسان تلگرام به دلیل سادگی در نوع استفاده و نوع استفاده کاربران از موبایل از استقبال 80% میان ایرانیانی که عضو تلگرام شده اند قرار گرفته و بطور معمول شبکه اجتماعی پرطرفدار وقتی به این حد از محبوبیت برسد باید سر و سامان تبلیغاتی پیدا کند. یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های پیامرسان در ایران اپلیکیشن تلگرام است، این پیامرسان هم مانند سایر شبکه های اجتماعی شرکتهای تبلیغات آنلاین را به خود علاقه مند کرده و خوشبختانه تبلیغات در تلگرام تاثیر مثبت و محسوسی را در رونق کسب و کارها گذاشته است.

تلگرام با بیش از میلیونها کاربر فعال در ایران به بهترین بستر اطلاع رسانی برای تبلیغ شما تبدیل شده، حتی تلگرام تاثیراتی در اقتصاد هم داشته و بسیاری از جوانان باهوش ایرانی با استفاده از اطلاع رسانی تبلیغ شما به اعضای خود در تلگرام به کسب و کار خود و شما رونق داده اند. اخیرا تعداد کانال های تلگرام از چند میلیون بیشتر شده و صاحبان کانال ها مطالب جالب توجه و اطلاعات مفید را در کانال ها منتشر میکنند و میلیون ها نفر را سرگرم میکنند. حال اینکه در کنار سرگرمی، اطلاع رسانی خدمات و محصول شما می تواند بسیار موثر واقع گردد.

مزایای تبلیغات حرفه ای در تلگرام

– هزینه ارسال پیام و عکس و فیلم رایگان است.

– محدودیتی در ارسال تعداد کلمات وجود ندارد.

– قابلیت اشتراک‌گذاری لینک سایت و یا صفحات اینترنتی را دارد.

– امکان ارسال فیلم و تصویر توسط تعداد زیادی از کاربران خوانده می‌شود.

– امکان ارسال به صورت منطقه‌ای، پیش‌شماره‌ای و مشاغل و… وجود دارد.

– قابلیت تبادل اطلاعات با مشتری بازاری نو برای تبلیغات را داراست.

انواع روش‌های تبلیغ در تلگرام:

1- افزایش تضمینی اعضای کانال تلگرام
یکی از روش‌های تبلیغات در تلگرام، یا بهتر است بگوییم ترفندهای کسانی که در زمینه تبلیغات در تلگرام فعال هستند، افزایش تضمینی اعضای یک کانال است. این روش عملاً برای کسب و کارها بدون بازده است زیرا اعضای اضافه شده به کانال، لزوماً واقعی نیستند یا اگر واقعی باشند، به محتوای کانال شما علاقمند نیستند و با کانال شما تعامل بالایی ندارند. پس،تنها یک عدد می‌ماند که به هیچ دردتان نمی‌خورد!

2- تبلیغات بازدیدی تلگرام
مرسوم‌ترین نوع تبلیغات در تلگرام تبلیغات بازدیدی است. سیستم خود تلگرام بر حسب بازدید عمل می‌کند و همین موضوع، تبلیغات بازدیدی را قابل اعتماد می‌کند.

در این روش، شما بر اساس تعداد بازدیدی که از تبلیغ‌تان می‌شود هزینه پرداخت می‌کنید. البته تعداد بازدیدی که برای پُست تبلیغی‌تان می خواهید از قبل با مجری تبلیغاتی‌تان هماهنگ می‌شود. یعنی شما تعداد بازدید را برای مجری تبلیغات خود مشخص می‌کنید و هزینه کل بازدیدها رو از قبل پرداخت می‌کنید.

این روش تبلیغاتی می‌تواند بر اساس موضوع هم اجرا شود. یعنی شما تبلیغ خودتان را در کانال‌های مرتبط با موضوع فعالیت‌تان منتشر می کنید و در نتیجه، بازدهی بیشتری خواهید داشت. اما این موضوع، باعث افزایش هزینه تبلیغات‌تان خواهد شد.

3- تبلیغات ثابت و ساعتی تلگرام
مدل دیگر تبلیغات تلگرامی که کم کم دارد در تلگرام محبوب می شود، تبلیغات ثابت و ساعتی است. یعنی همان روش متداول تبلیغاتی در تمام جهان. شما یک مبلغ به کانال های تلگرام یا مجری تبلیغات خود پرداخت می کنید و در عوض تبلیغات شما برای ۱۲ یا ۲۴ ساعت در کانال های مختلف منتشر خواهد شد.

4- تبلیغات کلیکی در تلگرام
روش دیگری در تبلیغات تلگرام وجود دارد که به صورت کلیکی انجام می شود. این روش تبلیغاتی توسط سامانه های تبلیغات در تلگرام پیاده سازی شده است.

در تبلیغات کلیکی تلگرام، شما بر اساس قیمت هر کلیک، بودجه کلی تبلیغات تلگرام خود را تعیین می کنید و در صورتی که می خواستید، موضوع کانال هایی که می خواهید تبلیغ در آنها منتشر شود را هم مشخص می کنید.

ویژگی مثبت تبلیغات کلیکی تلگرام این است که شما تنها بابت کلیکی که بر روی لینک تبلیغ تان انجام می شود هزینه می پردازید.

5- تبلیغات توسط افراد تاثیرگذار
یکی از روش های تبلیغ در کانالهای تلگرام که امروزه بسیار در جهان مطرح شده است، تبلیغات به واسطه افراد تاثیرگذار است. یعنی کسانی را که در فکر عامه مردم تاثیر می گذارند را پیدا کنید و از آنها برای تبلیغ کسب و کار خودتان کمک بگیرید.

هیچ‌چیز مثل این تاثیرگذار نیست که یک شخصیت محبوبتان به شما یک برند را پیشنهاد کند. نه؟ این قدرت تبلیغات توسط افراد تاثیرگذار است. یک روش تبلیغاتی که شاید هزینه آن بیشتر از تبلیغات معمولی باشد، اما برای برندینگ معجزه می‌کند.

محبوبیت این روش تبلیغاتی هم کاملاً قابل درک است.

منبع: بیتوته

One thought on “مزایای تبلیغات حرفه ای در تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *